1. Svetainę Personaloatrankos.lt, toliau – „Svetainė“, valdo UAB „CV-Online Lietuva“ (reg. Nr. 211698170, adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius, Lietuva) toliau – CV-Online.
  2. Svetainėje yra informacijos apie „CV-Online Recruitment“,  CV-Online valdomą prekės ženklą ir verslo kryptį, apimančią įdarbinimą, vertinimą ir kitas personalo valdymo paslaugas.
  3. CV-Online imasi visų reikalingų priemonių, kad užtikrintų maksimalų saugų naršymą svetainėje ir apsaugotų kiekvieno vartotojo privatumą.
  4. Svetainės lankytojai (toliau – vartotojai) gali naudotis bet kuria svetainės skiltimi, nereikalaudami atskleisti asmens duomenų. Tačiau tuo atveju, jei Vartotojas nori susisiekti su „CV-Online Recruitment“ arba kreiptis dėl „CV-Online Recruitment“ paslaugų, būtina užpildyti komunikacijos ar paraiškos formą, kurioje reikalaujama atskleisti tam tikrus asmens duomenis.
  5. Vartotojas taip pat gali susisiekti arba kreiptis dėl CV-Online įdarbinimo paslaugų, naudodamasis CV-Online kontaktine informacija svetainėje.
  6. CV-Online pasilieka teisę siųsti CV-Online įdarbinimo ir kitų partnerių pasiūlymų atnaujinimus tiems vartotojams, kurie davė atitinkamą sutikimą.
  7. Vartotojo asmeniniai duomenys yra tvarkomi ir saugomi CV-Online duomenų bazėse.
  8. CV-Online nėra atsakingas už jokias išlaidas, nuostolius ar nuostolius (tiesioginius, netiesioginius, pasekminius, finansinius ar pelno praradimus), kurie bet kokiu būdu atsirado dėl jūsų prisijungimo ar naudojimosi svetaine.
  9. Draudžiama neteisėtai atgaminti informaciją iš Svetainės.